Realizacje

Apartamenty Lubostroń

Apartamenty Lubostroń łączą w sobie nowoczesną architekturę, dużą funkcjonalność mieszkań i doskonałą lokalizację. To kameralny obiekt, który został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie komfortowe i przytulne mieszkania. Najbliższe otoczenie inwestycji składa się z nowoczesnych budynków i zieleni – pięknych, dorodnych jesionów. Myśląc o potrzebach przyszłych mieszkańców, stworzyliśmy apartamenty, w których każdy może znaleźć spokój i zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Apartamenty Lubostroń

Nasza inwestycja jest efektem twórczej pracy biura architektonicznego ION Architekci, które współpracując z nami uwzględniło w projekcie wszystkie potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców. MIESZKAĆ LEPIEJ – to idea, którą kierowaliśmy się tworząc Apartamenty Lubostroń.

Stworzyliśmy lokale o otwartym planie, wolne od ograniczeń konstrukcyjnych. Dzięki temu każdy mógł przystosować mieszkanie do swoich potrzeb i indywidualnie zaaranżować wnętrze. Niezależna w wyrazie architektura budynku to ucieleśnienie stylistycznej spójności i elegancji.

Połączenie naszego wieloletniego doświadczenia z nieszablonowymi pomysłami architektów zaowocowało innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie struktury i funkcjonalności mieszkań.

W bliskiej odległości od Apartamentów Lubostroń (między 100 a 700 metrów) znajdują przedszkola, szkoła podstawowa, plac zabaw, stadnina koni, centrum handlowe, ośrodek fitness i przychodnia. W odległości ok. 1 do 2 kilometrów od Apartamentów rozciąga się kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krakowski Park Technologiczny, w którym swoje siedziby mają m.in.: Motorola, Nokia, Shell i Ericpol.

Kamienica Pilotów 29

Kamienica Pilotów 29 to inwestycja łącząca w sobie komfort i nowoczesność, kameralny charakter i doskonałe położenie w samym centrum Krakowa oraz spokojne, pełne zieleni otoczenie i bardzo dobrą komunikację z innymi dzielnicami miasta. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania osób, które cenią sobie wygodę i innowacyjne rozwiązania. Otwarty plan mieszkań, wolny od konstrukcyjnych barier, zapewnia możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz, tak aby jak najlepiej dopasować je do własnych potrzeb. 

Opis inwestycji

Kamienica Pilotów 29 znajduje się praktycznie w samym centrum Krakowa, zaledwie dwa kilometry od Rynku Głównego oraz Dworca Głównego PKP i MDA. Inwestycja ta jest kameralnym obiektem zaprojektowanym z myślą o osobach, które chcą zamieszkać blisko centrum, ale w cichym i spokojnym miejscu oraz ceniących sobie komfort i nowoczesne rozwiązania.


Położenie Kamienicy przy jednej z najlepiej skomunikowanych ulic Krakowa umożliwia łatwe dotarcie do każdej dzielnicy miasta. W pobliżu inwestycji zlokalizowane są szkoły i przedszkola, ośrodek zdrowia, punkty usługowe oraz sklepy spożywcze. Lokalizacja Kamienicy należy do jednych z najatrakcyjniejszych w Krakowie.


Wyjątkowa architektura

Mieszkać Lepiej – tak najkrócej można opisać cel, jaki przyświecał architektom projektującym Kamienicę Pilotów 29. Wielorodzinne budynki mieszkalne są miejscem życia wielu rodzin, dlatego projektowanie ich jest dla architekta zadaniem szczególnie odpowiedzialnym i wymagającym kreatywności. Właśnie tak tworzyliśmy Kamienicę Pilotów 29. Dla nas najważniejsze jest, aby każdy znalazł tu swój dom.

Zespół architektów, który opracował projekt, wygrał wiele polskich i międzynarodowych konkursów. Jego lider Romuald Loegler zaprojektował m.in. prestiżowe budynki mieszkalne i użyteczności publicznej, szkoły, uczelnie wyższe, teatry, sale koncertowe, biblioteki i obiekty sakralne. Za swoje osiągnięcia zawodowe i artystyczne otrzymał wiele nagród państwowych i zagranicznych. Twórczość Romualda Loeglera jest publikowana w branżowych czasopismach i książkach, zarówno w Polsce jak i za granicą, m.in. w Niemczech, Finlandii, Francji, USA, Włoszech, Czechach.


Wieloletnie doświadczenie realizacyjne architektów i ich kreatywność zaowocowały nieszablonowymi rozwiązaniami architektonicznymi, tak aby mieszkania były jak najbardziej funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie, bezpieczne oraz pełne światła i przestrzeni. Mieszkania zostały zaprojektowane, tak żeby każdy klient mógł dostosować je do swoich potrzeb. Cały projekt jest spójny architektonicznie i elegancki.